kwi
15
2013

Co dalej z Banners Broker ?

Banners Broker chciałoby się napisać powstaje z kolan ale niestety daleko mu jeszcze do tego aby złapać „pion”. Przenosiny na nowe serwery zostały zakończone skutkiem czego naliczenia paneli zaczęły w końcu działać prawidłowo. Teraz są praktycznie codziennie. Z dobrych wiadomości to raczej tyle. Kwestia wypłat pozostaje nadal otwarta. Banners Broker zdecydowało się na częściową realizację zleceń wypłat, tłumacząc się faktem iż woli aby każdy dostał chociaż część niż aby kolejka miała się wydłużać nadal. Oczywiście reszta pieniędzy będzie dopłacana w dalszych transzach, gdyż limity bankowe nie pozwalają zrealizować wszystkich wypłat. Należy pamiętać iż po rezygnacji z kart, wszystkie wiszące tam zlecenia wypłat zostały ponownie zaordynowane przez użytkowników na procesory płatnicze. Z drugiej strony to w sumie żadne tłumaczenie. Wypłaty póki co poszły na STP. Ja zleciłem akurat na Payza i nadal czekam na swoją kolej.

Drugi raz w tym roku Banners Broker zrobiło niezły bałagan w kwestii tego co wypłaciło. W logach na stronie nie zgadzają się żadne informacje i wygląda to tak jakby wypłaty były realizowane nie do tych ludzi co trzeba. Pojawił sie oficjalny komunikat, że to tylko problemy z wyświetlaniem na stronie i zostanie to szybko poprawione. Ostatnio po takiej akcji, wypłaty na STP zostały cofnięte, co poskutkowało, że Ci co wydali już pieniądze otrzymane z Banners Broker, wchodzili na minus za co dostawali jeszcze karę od STP. Tym razem wygląda, że żadnych cofnięć wypłat nie będzie, a co za tym idzie nie będzie też ewentualnych kar.

Z mojej perspektywy cała sytuacja wygląda dość słabo i przypomina klasyczny mechanizm upadania piramidy finansowej. Częściowe wypłaty, problemy techniczne, limity bankowe oraz promocyjny panel niebieski, który daje możliwość wylosowania Mercedesa (jako dodatkowy plan mający ściągnąć trochę kasy z rynku jeszcze) to elementy, które po złączeniu w całość, w większości programów oznaczają ich koniec. Ciekawe czy impreza nad Wodospadem Niagara dojdzie do skutku i czy faktycznie Mercedes zostanie wylosowany…Zostaw komentarz